Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Sempre Nieruchomości

Łąkowa 11 Łódź

Mapa

800 801...

800 801 188

www.semprenieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Natalia Wilczyńska
  • Bartosz Wojdalski
  • Jakub Marynowski
  • +21

O nas

Tworzymy nowe standardy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce.
Świadczymy kompleksową usługę dopasowaną do potrzeb Klienta. Elastyczność, profesjonalizm i indywidualne podejście to cechy, które nas wyróżniają. W naszej pracy stawiamy na relacje, cierpliwość, jakość, dostępność, zrozumienie i zaangażowanie. Pragniemy być dla naszych Klientów zawsze i wszędzie.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

39

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Sempre Nieruchomości

Filtruj

267 360 zł36,70 m² 7 285,01 zł/m²

Kamila Muszalska

Kamila Muszalska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

NA sprzedaż mieszkanie konstantynów łódzki, pierwsze piętro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 360 zł445,50 m² 4 939,08 zł/m²

Jakub Marynowski

Jakub Marynowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z 2022 roku - 445 m | 2 niezależne strefy | Zelów Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny z 2022...

Szczegóły ogłoszenia

420 360 zł73 m² 5 758 zł/m²

Jakub Marynowski

Jakub Marynowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z dużym potencjałem, położony w centrum Bełchatowa, w województwie łódzkim. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł2 122 m² 46,82 zł/m²

Angelika Sławińska

Angelika Sławińska

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej miejscowości Łuszczewo - gm. Skulsk, powiat koniński, woj. wielkopolskie Oferujemy na sprzedaż cztery...

Szczegóły ogłoszenia

595 360 zł111 m² 5 364 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Nieruchomość na sprzedaż w Łasku przy ul. Sienkiewicza. Dom ma powierzchnię całkowitą 111 mkw, a użytkowej około 78 mkw. Został wybudowany...

Szczegóły ogłoszenia

499 360 zł121,60 m² 4 106,58 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m ....

Szczegóły ogłoszenia

740 360 zł195 m² 3 796,72 zł/m²

Katarzyna Palińska

Katarzyna Palińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Zgierza przy ul. Przedwiośnie. Nieruchomość usytuowana jest na...

Szczegóły ogłoszenia

490 360 zł45,67 m² 10 737,03 zł/m²

Natalia Wilczyńska

Natalia Wilczyńska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy Apartament z Balkonem i Piwnicą w Rusinowie - Blisko Plaży, kompletnie Wyposażony Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 360 zł383,40 m² 3 910,69 zł/m²

Aleksandra Polewiak

Aleksandra Polewiak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni) Oferujemy...

Szczegóły ogłoszenia

90 360 zł10 131 m² 8,92 zł/m²

Natalia Wilczyńska

Natalia Wilczyńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie niezabudowane działki rolne zalesione położone w miejscowości Szczerców, w gminie Szczerców, powiat bełchatowski,...

Szczegóły ogłoszenia

945 360 zł208 m² 4 545 zł/m²

Aleksandra Adamczyk

Aleksandra Adamczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się...

Szczegóły ogłoszenia

699 360 zł101 m² 6 924,36 zł/m²

Martyna Rudzka

Martyna Rudzka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Szczutkowie, gm. Choceń, powiat włocławski. Powierzchnia zabudowy domu to 101 m , a użytkowa 78,92 m ....

Szczegóły ogłoszenia

429 360 zł180 m² 2 385,33 zł/m²

Natalia Wilczyńska

Natalia Wilczyńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Miejscowość Klonowa I to część gminy Klonowa w powiecie sieradzkim, licząca ok. 650 mieszkańców. Sąsiaduje z sołectwami: bogusy,...

Szczegóły ogłoszenia

878 360 zł99,38 m² 8 838,40 zł/m²

Barbara Workiert

Barbara Workiert

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście! W 2024 roku...

Szczegóły ogłoszenia

665 360 zł230,13 m² 2 891,24 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m , położony na rozwijającym się...

Szczegóły ogłoszenia

640 360 zł804 m² 796,47 zł/m²

Aleksandra Polewiak

Aleksandra Polewiak

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 733 m²

Atrakcyjna Nieruchomość Produkcyjno-Usługowa z Magazynem i Wiatą - Rossoszyca, gm. Warta Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 804...

Szczegóły ogłoszenia

1 970 360 zł4 472 m² 440,60 zł/m²

Barbara Workiert

Barbara Workiert

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą doskonałej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4472 mkw z własnym lasem w Żabiczkach przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

899 360 zł120 m² 7 494,67 zł/m²

Natalia Wilczyńska

Natalia Wilczyńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Magiczny Azyl nad Wartą - Przestrzeń, spokój i Bliskość Natury Zjawiskowy dom z półbali w Konopnicy - z antresolą, fotowoltaiką...

Szczegóły ogłoszenia

499 360 zł57,90 m² 8 624,53 zł/m²

Joanna Jezierska

Joanna Jezierska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Łokietka w Sieradzu. W skład...

Szczegóły ogłoszenia

89 360 zł3 597 m² 24,84 zł/m²

Ewa Śmiałkowska

Ewa Śmiałkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Kwiatkowice-Las (gmina Wodzierady) Działka idealna na rekreacyjny wypoczynek z dala od...

Szczegóły ogłoszenia

369 360 zł90 m² 4 104 zł/m²

Sylwia Wojtczak

Sylwia Wojtczak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom wiejski z klimatem i ogromnym potencjałem - 5400 m działki! Na sprzedaż urokliwy dom wiejski w Morawkach, z 1930 roku...

Szczegóły ogłoszenia

135 360 zł17,21 m² 7 865,19 zł/m²

Barbara Workiert

Barbara Workiert

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 17,2 m , położona na 1 piętrze kamienicy przy Placu Wolności...

Szczegóły ogłoszenia

299 360 zł71 m² 4 216,34 zł/m²

Karolina Karbowiak

Karolina Karbowiak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu niewielkiego, klimatycznego domu parterowego o powierzchni 71 m w malowniczej wsi Budzyń,...

Szczegóły ogłoszenia

162 360 zł1 358 m² 119,56 zł/m²

Ewa Śmiałkowska

Ewa Śmiałkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - Kwiatkowice, gm. Wodzierady Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w samym...

Szczegóły ogłoszenia

185 360 zł5 438 m² 34,09 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ponad pół hektara możliwości - Działka w Szczercowie, obręb Tatar Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł68,81 m² 7 629,70 zł/m²

Justyna Marczyńska

Justyna Marczyńska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie...

Szczegóły ogłoszenia

880 360 zł243,80 m² 3 610,99 zł/m²

Aleksandra Polewiak

Aleksandra Polewiak

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

168 360 zł4 921 m² 34,21 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4921 m , położona w malowniczej miejscowości w gminie Szczerców. To idealne miejsce dla osób szukających...

Szczegóły ogłoszenia

620 360 zł212,68 m² 2 916,87 zł/m²

Beata Puk

Beata Puk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:821 m²

Dom jednorodzinny w Zapolicach - funkcjonalny układ i przestrzeń dla całej rodziny Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

340 360 zł113 m² 3 012,04 zł/m²

Beata Puk

Beata Puk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 173 m²

Siedlisko z duszą - cisza, przestrzeń i ogrom możliwości | Górki Grabińskie (gm. Widawa) Sprzedam lub zamienię na mieszkanie. Działka 3173...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 360 zł276,10 m² 5 792,68 zł/m²

Angelika Sławińska

Angelika Sławińska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m | Powierzchnia całkowita: 276,10 m |...

Szczegóły ogłoszenia

195 360 zł64,79 m² 3 015,28 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowa oferta sprzedaży 3 - pokojowego mieszaknia w Zelowie przy ul. Kilińskiego! Zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej -...

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł158,58 m² 5 259,18 zł/m²

Piotr Szejn

Piotr Szejn

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż bardzo przyjemny, piękny i solidny dom parterowy o powierzchni netto 91,87 mkw użytkowej 88,13 mkw plus około 40 mkw na wysokim...

Szczegóły ogłoszenia

699 360 zł184 m² 3 800,87 zł/m²

Jakub Marynowski

Jakub Marynowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom z poddaszem użytkowym w Klukach, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Łączna powierzchnia zabudowy wynosi...

Szczegóły ogłoszenia

483 360 zł69,40 m² 6 964,84 zł/m²

Joanna Jezierska

Joanna Jezierska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

365 360 zł48,22 m² 7 576,94 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wieniawskiego 6...

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 056 m² 94,09 zł/m²

Jakub Marynowski

Jakub Marynowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 1020 mkw lub 1056 mkw. Położone we wsi Mauryców, gmina Zelów, powiat bełchatowski. Działki są jedyne...

Szczegóły ogłoszenia

72 360 zł963 m² 75,14 zł/m²

Bartosz Wojdalski

Bartosz Wojdalski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie. Nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

119 360 zł1 251 m² 95,41 zł/m²

Paulina Serafin

Paulina Serafin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona Rembieszowie, w powiecie zduńskowolskim, województwie łódzkim. Zostały 3 działki...

Szczegóły ogłoszenia

98 360 zł1 300 m² 75,66 zł/m²

Natalia Wilczyńska

Natalia Wilczyńska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki o powierzchni 1300 mkw lub 1304 mkw. Położone w miejscowości Włyń, gmina Warta, powiat sieradzki. Działki są jedyne...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • ...
  • Następna
Zamknij